Bílá záclona Homede Kresz Wave Tape délka 140 x výška 240 cm

Záclony z kolekce Kresz značky Homede jsou vhodné pro každou místnost vašeho domova. Dokonale zkrášlí a zútulní interiér. Jedinečná záclona v elegantní bílé barvě působí velice decentně a vkusně. Jedná se o kusovou záclonu, se kterou nebudete mít žádnou práci. Záclona je opatřena vlnicí páskou, šířka 7 cm.

Výhody bílé záclony Homede Kresz Wave Tape

1. Různé rozměry

Záclonu Homede Kresz Wave Tape můžete pořídit v různých rozměrech, aby se ideálně hodila do vaší místnosti. My nabízíme délku 140 cm a výšku 240 cm.

2. Elegantní bílá barva

Bílá barva záclony vynikne na jakémkoliv pozadí, zároveň působí světle a vzdušně. Skvěle se hodí do moderních interiérů, jako jsou například loftové byty.

3. Snadná údržba

Záclonu Homede Kresz Wave Tape lze prát na 40°C, přičemž doporučujeme použít jemný prací prostředek. Snadno se žehlí při nízké teplotě a neroste.

4. Vlnicová pásek

Záclona je opatřena vlnicovou páskou o šířce 7 cm, díky čemuž lze snadno nastavit správnou délku. Zároveň působí velice elegantně a soudržně.

Záclona Homede Kresz Wave Tape je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit vkusné a elegantní prostředí. Pokud ji chcete mít i vy, navštivte náš e-shop a objednejte si ji ještě dnes.

Homede Kresz Wave Tape záclona bílá

Zdroj: Codina.cz