Bio:Vio elastické prostěradlo – ideální řešení pro pohodlný a zdravý spánek!

Spánek je jedním z nejdůležitějších faktorů pro zdraví člověka. Nedostatek spánku může vést k mnoha zdravotním problémům, jako je například únava, podrážděnost, horší koncentrace a neúčinnost. Proto je důležité investovat do kvalitního spánku a vybrat si ty nejlepší prostředky pro podporu spánku jako například Bio:Vio elastické prostěradlo, které zajišťuje pohodlný a zdravý spánek.

ELASTICKÉ PROSTĚRADLO žerzej, modrá, čiré, 150/200 cm – MODRÁ 17-4027 TPX – Š/D: 140-160 / 190-220+40 CM – 95 % BA

Toto elastické prostěradlo najde své využití na každé posteli. Díky svojí elasticitě se přizpůsobí jakémukoliv typu postele a zadrží se na svém místě. Tento kus textilie má příjemný povrch z žerzejové bavlny, který dodá potřebnou měkkost a pohodlí. Navíc se vyrábí z 100% udržitelných materiálů, což z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří se chtějí chránit přírodu a dbát na životní prostředí.

modré Bio:Vio elastické prostěradlo

Elastické prostěradlo obepne matraci jako druhou kůži a zajistí, že se na ní nevytváří vrásky, čímž udržuje matraci v lepším stavu. Jeho instalace je velmi snadná, není potřeba ho žehlit a skvěle se prát v pračce. To všechno dělá z Bio:Vio elastického prostěradla skvělý kousek do každé domácnosti, kde se dbá na kvalitní a pohodlný spánek.

modré Bio:Vio elastické prostěradlo na matraci

Elastické prostěradlo Bio:Vio vyrábíme v modré barvě s rozměry 150/200 cm, s výškou podložky 40 cm pro matrace s výškou do 30 cm a s pružností pro šířky matrace v rozmezí od 140-160 cm a délky od 190-220 cm. Vyrobeno z materiálů – 95 % bavlna, 5 % elastan, s gramáží 180 g/m2.

Bez ohledu na to, jestli jste věčnými choťáky nebo single, každý z nás tráví v posteli velkou část života. Proto je nutné se postarat o to, abychom spali kvalitně a pohodlně. Bio:Vio elastické prostěradlo je skvělým krokem k tomu, abyste každé ráno vstávali odpočinutí a plni energie. Vyberte si to nejlepší pro svůj spánek, vyberte si Bio:Vio elastické prostěradlo a zažijte kvalitní spánek jako nikdy předtím!