Dávkovač mýdla Bemeta Gamma chrom/bílá – praktická hygienická pomůcka pro každou koupelnu


Dávkovač mýdla Bemeta Gamma chrom/bílá

Dávkovač mýdla Bemeta Gamma chrom/bílá je praktickou hygienickou pomůckou, kterou si oblíbí každá koupelna. S jeho pomocí udržíte svou koupelnu čistou a stále zásobenou mýdlem.

Praktické řešení pro každou koupelnu

Dávkovač mýdla Bemeta Gamma chrom/bílá je vyroben z kvalitních materiálů, což mu zaručuje dlouhou životnost. Jeho využití je velmi jednoduché a hygienické. Stačí pouze stisknout tlačítko a mýdlo je ihned k dispozici. Dávkovač je navíc vodotěsný, takže jej můžete umístit prakticky kamkoli.

koupelna

Montáž vrtáním

Dávkovač mýdla Bemeta Gamma chrom/bílá se snadno instalujije pomocí vrtání. Díky této montáži je dávkovač pevně a stabilně umístěn na zdi. Montáž na stěnu zvládne každý, kdo má základní nástroje k dispozici.

Kde zakoupit

Pokud vás zaujal dávkovač mýdla Bemeta Gamma chrom/bílá, můžete si jej zakoupit na stránkách Esrom.cz. Tento eshop nabízí široký sortiment koupelnových doplňků, které jsou vysoké kvality a za příznivé ceny.

koupelna

Závěr

Dávkovač mýdla Bemeta Gamma chrom/bílá je praktickým koupelnovým doplňkem s mnoha výhodami. Jeho hygienické dávkování mýdla vám ušetří spoustu času a úsilí. Montáž na stěnu je jednoduchá a rychlá. S touto pomůckou bude vaše koupelna vždy čistá a útulná.