Dětský pokoj HAMZA – moderní design beton/bílá s 5 letou zárukou


Příkladová sestava systému

Jedná se pouze o ilustrativní příklad jedné z možných sestav, kterou lze poskládat z jednotlivých segmentů. Jednotlivé díly si je možno vybrat a koupit každý zvlášť.

Vzorová sestava obsahuje:

  • Psací stůl (šxhxv): 110 x 52 x 72 cm
  • Závěsná skříňka (šxhxv): 206 x 25,1 x 39 cm
  • Regál (šxhxv): 60 x 35 x 188 cm
  • Postel 90×200 (šxhxv): 96 x 203,6 x 65 cm
  • Skříň (šxhxv): 120 x 61 x 190 cm

Barva: beton/bílá

Materiál: lamino

Dodání v demontu.

Záruka 5 let.

Pro více informací a objednání si přejděte na https://www.nabytekted.cz/produkt/detsky-pokoj-hamza-beton-bila-5-let-zaruka.

dětský pokoj

Dětský pokoj HAMZA je moderní, elegantní a plný funkčních doplňků, které jsou pro děti i rodiče ideální. Jeho nápadité spojení betonového designu s bílými prvky vytváří neopakovatelný prostor pro hraní, učení a relaxování. Díky možnosti volby jednotlivých elementů si můžete sestavit přesně takový pokoj, který bude odpovídat potřebám vašeho dítěte.

postel

Důležitým prvkem každého dětského pokoje je postel. Díky kvalitě materiálů a úchvatnému designu nezklame ani postel v sestavě HAMZA. Jeho velikost 90×200 centimetrů a výška 65 cm zajistí pohodlný spánek a snadný přístup okolo postele. Další prvky, jako například závěsné skříňky a regály, nejen dodají pokoji stylistickou linii, ale navyšují i praktickou úlohu. Všechny komponenty sestavy jsou konstruovány tak, aby jejich instalace byla snadná a rychlá, a aby byla zaručena dokonalá stabilita a bezpečnost.

Roční období a interiér

interiér

Kromě funkce jednotlivých prvků v sestavě musí mít dětský pokoj i podobu, která zaujme a potěší. Přejít od jednoduchosti na neobvyklé prvky nám může být kroky do neznáma, ale pokud víme, co děláme, můžeme tuto minimalizaci uspokojivě dosáhnout všech ročních období. Ještě nikdy nebylo tak snadné vytvořit dětský pokoj, který je univerzální a který může být upravován podle aktuálních potřeb, jak dítě roste.

Výběr této sestavy umožňuje vkusné řešení jakéhokoliv interiéru. Styl beton-bílé kombinuje moderní spirálu s přírodními prvky a přitom se nezbavuje klidnějších tónů, které umožňují náš pohyb v interiéru v klidu a pohodlí. V každém případě se na něm určitě nebudou zrcadlit nevhodné kýčovité a příliš klidné prvky.