Ekologická parková lavice s područkami z certifikovaného dřeva FSC


Jaké jsou technické specifikace lavičky?

Parková lavice má rozměry 78 x 180 x 56 cm (v x d x š) a hloubku 40 cm. Výška opěradla je 55 cm a výška sedu od země je 41 cm. Nosnost lavičky je 270 kg, což je ekvivalentně 3 osoby o hmotnosti 90 kg. Celková hmotnost lavičky je 28 kg.

Z jakého materiálu je lavice vyrobena?

Lavička je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, jehož povrch je lakován pro lepší odolnost vůči nepříznivému počasí. Nohy jsou vyrobeny z kvalitní slitiny kovu. Barva lavičky je lakovaná.

Pro jaká prostředí je lavice vhodná?

Lavička je vhodná jak do parků, tak i do zahrad. Díky svým rozměrům a konstrukci pro 3 osoby je ideální pro veřejná zeleň, kde si mohou lidé posedět a odpočinout si.

Co zajišťuje certifikát FSC?

Lavička je vyrobena z certifikovaného dřeva FSC, což zajišťuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky. Tím pádem si můžete být jisti, že nakupujete produkt, který je šetrný k životnímu prostředí a přispívá k udržitelnému rozvoji společnosti.

Co obsahuje balení?

V balení naleznete parkovou lavici s područkami. Balení má rozměr 181 x 80 x 11 cm a je vyrobeno z kartonu.

V případě zájmu můžete lavičku zakoupit na stránkách BREGA, kde si můžete vybrat z mnoha výrobků pro zahradu a exteriéry.

Výhody parkové lavice s područkami:

  • Ekologická a šetrná k životnímu prostředí
  • Vyrobená z certifikovaného dřeva FSC
  • Odolná vůči nepříznivému počasí
  • Nosnost až 270 kg
  • Vhodná pro 3 osoby
  • Područky pro lepší pohodlí uživatelů

Pokud tedy hledáte kvalitní parkovou lavici, která zároveň splňuje ekologické a sociální standardy, můžete s důvěrou sáhnout po této lavici od BREGA.

Parková lavice s područkami

Krásný kousek pro Váš exteriér, který Vám poskytne pohodlí a zároveň bude v souladu s Vašimi zásadami ohledně ochrany přírody a udržitelnosti.