Kaldewei Saniform Plus – Luxusní obdélníková vana ze smaltované oceli v provedení levé i pravé 112530000001

Orientujete se na trhu s koupelnovým vybavením a hledáte luxusní a kvalitní vanu? Pokud ano, pak byste se měli podívat na obdélníkovou vanu Kaldewei Saniform Plus, která je vyrobena ze smaltované oceli ve velmi kvalitním zpracování. Tato vana je nabízena jak v provedení pro levou tak i pravou orientaci, takže najdete variantu, která bude vyhovovat vaší koupelně.

Bezpečnost je na prvním místě

Vůbec první věcí, kterou si všimnete na této obdélníkové vaně, je povrchová úprava Kaldewei Antislip. Toto speciální řešení zajišťuje bezpečnost při používání vany a umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Díky tomu si můžete užít svůj relaxační rituál bez obav, že byste mohli uklouznout nebo se nějakým způsobem zranit.

Vysoce kvalitní zpracování

Samotná vana je vyrobena ze smaltované oceli, což je materiál, který se vyznačuje vysokou odolností a kvalitou. To zaručuje, že vana vám poslouží po mnoho let, aniž by se zhoršila její kvalita, nebo by došlo k poškození povrchu. Na výrobu této vany je použita nejkvalitnější smaltová ocel, která je velmi odolná a zároveň snadno čistitelná. Stačí použít běžné čistící prostředky na koupelnové vybavení a vana vypadá jako nová.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Když si zakoupíte tuto obdélníkovou vanu, mějte na paměti, že balení nezahrnuje madlo, nožičky a podhlavník. Tyto součásti si musíte zakoupit zvlášť, pokud si přejete, aby byla vaše koupelna co nejvíce dokonalá. Doporučujeme zakoupit tyto součásti od stejného výrobce Kaldewei, aby všechno ladilo spolu a vaše koupelna měla jednotný styl a design.

Pro více informací o této luxusní obdélníkové vaně navštivte stránky velkynabytek.cz.

Kaldewei Saniform Plus obdélníková vana

Jak vidíte, koupit si luxusní a kvalitní obdélníkovou vanu je dnes snadné. Stačí navštívit specializovaný obchod s koupelnovým vybavením, jako je například velkynabytek.cz, a vybrat si z širokého sortimentu výrobků. Pokud hledáte designovou a kvalitní vanu, která vám poskytne maximální pohodlí a relaxaci, pak vám můžeme vřele doporučit obdélníkovou vanu Kaldewei Saniform Plus. Vaše koupelna bude vypadat dokonale a vy si v ní budete moci užívat svůj relaxační rituál.