Křeslo FIONA červená – nadčasový design a pohodlné posezení od ASIR


Multifunkční křeslo FIONA

Pokud hledáte křeslo, které je nejen stylové, ale také pohodlné a praktické, pak je křeslo FIONA od ASIR tou správnou volbou. Má nadčasový design, který se hodí do moderních interiérů i klasických obývacích pokojů.

Pohodlná sedačka i lenoška
Jednou z největších výhod tohoto křesla je jeho multifunkčnost. Křeslo můžete využít nejen jako pohodlnou sedačku, ale také jako praktickou lenošku pro odpočinek či odpolední zdření. Rozkládá se jednoduše a rychle, takže vždy můžete mít v pokoji k dispozici pohodlné místo pro posezení i ležení.

Konstrukce z habrového dřeva

Křeslo je vyrobeno z kvalitního a tvrdého dřeva habru, což zaručuje jeho dlouhou životnost a pevnost. Na dřevěné konstrukci je potažena pohodlná měkká sedačka s lněným potahem, který má příjemný a přírodní vzhled.

Potah z polyesteru a lnu
Potah a sedačka jsou z polyesteru a lněného materiálu, což zajišťuje optimální komfort a pohodlí při používání křesla. Materiál je velmi odolný vůči opotřebení a zároveň snadno udržovatelný a čistitelný.

Rozměry křesla a lenošky

Křeslo má rozměry 96 x 80 x 82 cm a hloubku sedu 55 cm a výšku sedu 41 cm. Po rozložení křesla na lenošku získáte plochu o rozměru 107 x 62 cm. Dřevěné nohy jsou vysoké 21 cm.

Kvalitní sedák
Na sedáku je použita kvalitní 28 DNS pěna, která zaručuje vyšší pohodlí, odpružení a příjemné posezení.

Možnost objednání na zakázku
Pokud máte zájem o čalounění křesla v jiném materiálu či barvě, můžete si u nás objednat zboží na zakázku a my ho pro Vás vyrobíme. Pokud se jedná o zboží na zakázku, může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace Vám poskytneme po objednávce e-mailem.

Zde si můžete koupit křeslo FIONA červenou.