Kvalitní obdélníková sprchová vanička Kaldewei Superplan Plus v alpské bílé barvě


Popis výrobku

Sprchová vanička Kaldewei Superplan Plus je kvalitní výrobek, který vás překvapí svou kvalitou. Je vyrobena ze smaltované oceli a dodává se v alpské bílé barvě. Rozměr vaničky je 120x70x2,5 cm, což ji činí ideálním řešením pro menší sprchové kouty.

Balení vaničky není včetně sifonu a nožiček. Ty je nutné dokoupit zvlášť. Výrobce však uvádí, že instalace vaničky je velmi snadná a bez problémů ji zvládne každý. Rozhodně se nejedná o nic složitého.

Přizpůsobení potřebám zákazníka

Je možné si vybrat ze dvou typů povrchové úpravy. První z nich je antislip Plus, který zajistí protiskluzový povrch. Tento povrch je zvláště vhodný pro domácnosti s malými dětmi nebo staršími lidmi. Druhou volbou je full anti-slip povrch, který se hodí pro zákazníky, kteří mají pocitové zdravotní obtíže.

Díky tomu, že vanička je vyráběna ze smaltované oceli, je zárukou dlouhé životnosti. Pokud hledáte kvalitní řešení do vaší koupelny, určitě stojí za to zvážit Kaldewei Superplan Plus.

Designové provedení

Kaldewei Superplan Plus se svým designem hodí do většiny koupelen. Obdélníkový tvar umožňuje instalaci do různých místností. Do moderních koupelen se hodí bílá barva vaničky, která je elegantní a vkusně se snoubí s ostatními koupelnovými doplňky.

Vanicka je k dostání na prodejním webu Kupsinabytek.cz.

Údržba vaničky

Péče o vaničku je velmi jednoduchá. Stačí ji pravidelně čistit měkkým hadříkem a mýdlovou vodou. Ujistěte se, že vanička je vždy dobře usušena a odstraněte z ní nečistoty před tím, než zaschly.

Nevyužívejte agresivní čisticí prostředky, které by mohli poškodit smaltovaný povrch vaničky. Udržujte vaničku pravidelně čistou a bude vám posloužit na dlouhé roky.

Kaldewei Superplan Plus

Závěr

Kaldewei Superplan Plus je vynikající volbou pro zákazníky, kteří hledají kvalitní a spolehlivé řešení pro svou koupelnu. Vanička je vyrobena ze smaltované oceli, což zaručuje dlouhou životnost. Díky svému obdélníkovému tvaru se hodí do většiny koupelen, a díky bílé barvě je elegantní a vkusná. Celkově se jedná o vynikající produkt, který stojí za to zvážit.