Luxusní růžový taburet NOBLIN NEW od Tempo Kondela

Zařiďte svůj domov stylově! S taburetem NOBLIN NEW TYP 1 je to snadné! Luxusní design a moderní kombinace růžové látky se zlatýma nohama dodávají nádech noblesy. Tento taburet ohromí (nejen) každého milovníka Art-deco stylu.

Taburet NOBLIN NEW

Má kulatý tvar a jemné, decentní provedení, které působí půvabně a elegantně zároveň. Štíhlé kovové nohy celkový vzhled příjemně doplňují. Nohy zakončují ohebné kluzáky, rektifikační nožičky, jejichž úkolem je zajistit stabilitu taburet na jakémkoli nerovném povrchu.

Taburet NOBLIN NEW

Specifikace produktu

  • Materiál: látka Velvet
  • Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 80 000 oděrek
  • Barva: růžová 23; nožičky gold chrom-zlatý
  • Dodávána v demontu.

Tohle je nejen krásný, ale také velmi kvalitní taburet. Látka Velvet je krásná na pohled a její oděruodolnost je velmi vysoká. Tento taburet opravdu vydrží dlouhá léta a bude se vám stále líbit. Pokud hledáte něco elegantního a moderního, je toto určitě volba pro vás.

Taburet NOBLIN NEW

Taburet NOBLIN NEW je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí přidat do svého domova nádech luxusu. Tento elegantní kousek bude dokonale ladit ke křeslu NOBLIN NEW ze stejné kolekce. Objednejte si taburet NOBLIN NEW na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/tempo-kondela-luxusni-taburet-noblin-new-ruzovy ještě dnes a získejte nádherný kousek do svého interiéru!