Moderní jídelní židle Casarredo KRIS – kombinace elegance černé barvy a přírodního dubu

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s ergonomickým tvarem.

Podstavec je ze dřeva v barvě dub, opěradlo je z plastu PP (zkratka PP – je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům).

Čalounění sedáku je potaženo ekokůží v barevném provedení – černá.

Vysoká nosnost a skvělá kombinace

Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce. Její nosnost činí až 100 kg, takže je velmi stabilní a bezpečná. Díky kombinaci přírodního dubu a elegantní černé barvy se hodí do moderních interiérů a propůjčí vašemu domovu grandiózní vzhled.

Udělejte si radost a pořiďte si kvalitní židli, která vám zaručí pohodlné posezení a bude krásně vypadat v prostoru. S jídelními židlemi Casarredo KRIS si můžete být jisti, že jste si pořídili produkt, na který se budete moci spolehnout.

Casarredo KRIS

Vybírejte mezi různými variantami našich jídelních stolů a získejte dokonalou kombinaci pro váš interiér.

Zapomeňte na nekvalitní židle s nízkou nosností

S židlí Casarredo KRIS se už nemusíte bát o bezpečnost. Hodí se nejen do domácností, ale také do kanceláří nebo restaurací. Ergonomický tvar židle poskytuje vysoký komfort a chrání vaše zdraví před bolestmi zad a krční páteře.

Jídelní stůl s Casarredo KRIS

Jemné detaily a moderní design – to jsou židle Casarredo KRIS.

Ekologická ekokůže a vysoká kvalita

Naše židle Casarredo KRIS jsou potaženy ekologickou ekokůží, která nabízí nejen vysoký komfort sedu, ale také dlouhou životnost a snadnou údržbu. Čištění židlí je velmi jednoduché a rychlé, takže ušetříte čas a energii.

Pořiďte si židli Casarredo KRIS a vylepšete svůj prostor na novou úroveň.

Čalouněné židle Casarredo KRIS

Moderní židle Casarredo KRIS je skvělou volbou pro skvělý interiér. Skladem a připraveny k odeslání ihned po objednání.