Moderní stylová komoda Falco Pedro 073 v dubovém dřevě a bílém lesku

Komoda Pedro

Komoda Pedro je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér.

Komoda díky svému provedení nabízí univerzální použití i dostatek úložného prostoru. Díky tomu najde uplatnění v kterékoliv místnosti Vašeho bytu. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje, ale i do pracovny či předsíně.

Úložný prostor

Komoda Pedro rozměrově i funkčně uspokojí náročnější zákazníky. Skládá se ze 3 vysouvacích zásuvek, které nabídnou dostatek úložného prostoru. Navíc má ještě další užitečnou plochu na horní desce pro umístění dekorací a dalších drobností. Celková výška komody je 64 cm, šířka 120 cm a hloubka 40 cm.

Komoda Pedro je vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Horní deska a zásuvky jsou vyrobeny z kvalitního a odolného laminátu. Ze stran jsou komody vyrobeny z masivního dřeva s dubovým dýhou.

Dubové dýhy

Montáž a doplňky

Komoda Pedro je dodávaná v demontu. Součástí je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Montáž je velmi snadná a rychlá. Na sestavení komody Vám postačí klasický nářadí, které mají většinou všichni běžní domácí kutilové.

Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Komodu si můžete libovolně vylepšit a doladit pomocí různých dekorativních prvků, jako např. keramické dekorace, květinové dekorace nebo další doplňky dle Vašeho vkusu. Komoda je skvělým kusem nábytku, který dodá Vašemu interiéru nejen funkčnost, ale i moderní a stylový vzhled.