Novinka! Vanová baterie Hansa HANSAVANTIS STYLE bez podomítkového tělesa chrom 54719007

V koupelnách se nesmí podceňovat výběr správného doplňku. Funkční vanová baterie je nezbytností pro každou koupelnu. Pokud hledáte produkt, který nejenom splní svůj účel, ale bude také designově neodolatelný, měli byste se zaměřit na novinku od společnosti Hansa – vanovou baterii HANSAVANTIS STYLE.

Tato vanová baterie je vybavena pákovou na hranu vany a bez podomítkového tělesa. To znamená, že se vám nemusí narušovat stěna nebo obklady koupelny při instalaci.

Průtok baterie je dalším důležitým faktorem, na který se při výběru vanové baterie zaměřujeme. S touto novinkou od Hansy nemusíte mít obavy, že by průtok nebyl dostatečný. Průtok baterie je 13,2 litrů za minutu, což zajišťuje dostatečný proud vody pro naplnění vany bez zbytečného čekání.

Výjimečný design

Neméně důležitým faktorem při výběru vanové baterie je její design. Baterie HANSAVANTIS STYLE vás nadchne nejenom svou funkcionalitou, ale také dokonalým vzhledem.

V chromovém provedení se vanová baterie bude skvěle hodit do moderních koupelen, kde dominuje minimalistický styl. Lesklé barevné provedení dává baterii na eleganci a umožňuje snadnou údržbu a čištění.

HANSAVANTIS STYLE vanová baterie

Bezkonkurenční kvalita

Kromě toho, že vanová baterie HANSAVANTIS STYLE splňuje veškeré požadavky ohledně designu a funkčnosti, můžete se spolehnout i na kvalitu produktu.

Výrobce Hansa patří mezi světové lídry v oboru Sanitární techniky již od roku 1911. Díky svým inovativním technologiím a mnohaletým zkušenostem se zaměřením na dokonalé designové řešení, je výrobce oblíbený zejména mezi náročnými zákazníky, kteří si přejí nejlepší sílu dokonalosti v domácnosti.

Na závěr bychom vás chtěli pozvat, abyste si této novinky vyzkoušeli i vy. Koupě vanové baterie HANSAVANTIS STYLE se vám nejenom vyplatí, ale bude také dokonalým přínosem do vaší koupelny.

Nakupovat můžete na odkaze https://www.nabytekted.cz/produkt/vanova-baterie-hansa-hansavantis-style-bez-podomitkoveho-telesa-chrom-54719007.