Povlečení DecoKing Ducato COLORING – nádherný bavlněný design velikosti 135×200+80×80*1


Povlečení DecoKing Ducato COLORING – nádherný bavlněný design

Komfortní spaní je základ pro zajištění dobrého zdraví a celodenní vitality. Všichni víme, že kvalitní matrace je důležitý prvek, který k vysokému komfortu přispívá, ale co o ložním prádle? DecoKing Ducato COLORING bavlněné povlečení pokojíček nebo ložnice rozzáří. Užijte si svůj sen a kvalitní spánek, který bezesporu přispěje vaší dobře naladěné náladě, energii a výkonu v průběhu celého dne.

Bavlna s saténovou vazbou – prodyšnost a šetrnost k pokožce

Bavlna je tradičním a osvědčeným materiálem pro výrobu ložního prádla. DecoKing Ducato COLORING bavlněné povlečení dodává uživatelům navíc benefit vysoké prodyšnosti díky vazbě typu Mako-satén. Satén totiž zajišťuje velmi hladkou povrchovou strukturu, pronikavost vzduchu a také velice příjemný dotek na kůži. Tento druh látky je navíc velmi jemný a šetrný k lidské pokožce, které se při každodenním používání velmi často vystavuje rizikovým faktorům.

Když se tedy rozhodnete pro nákup ložního prádla od značky DecoKing berte v potaz nejen originální vzory a pestré barvy, ale také nádherně prodyšnou a šetrnou bavlnu Mako-satén.

Oeko-Tex Standard 100 a zapínání na zip

Pro přehled o bezpečnosti výrobků a shromáždění informací o bezpečnosti použitých materiálů máme k dispozici certifikační systém Oeko-Tex Standard 100. DecoKing Ducato COLORING bavlněné povlečení je tedy licencováno a splňuje požadavky tohoto ekologického standardu s ohledem na bezpečnost lidského zdraví.

Pro uživatele nástroje máme k procházení a objednávání produktů jako je DecoKing Ducato COLORING bavlněné povlečení v nabídce jasné specifikace masivních a hustých bavlněných tkanin v saténu.

Ložní prádlo má na straně povlaku na přikrývku a polštáře zip, který eliminuje problémy s rozhraním látka-látka, a umožňuje snadné čištění a údržbu.

Varianty produktu

Povlečení DecoKing Ducato COLORING je k dispozici v několika variantách o rozměrech speciálně vybraných pro potřeby a požadavky spotřebitelů. K dispozici jsou následující rozměry:

  • Povlak na přikrývku 155×220 cm + povlak na polštář 80×80 cm
  • Povlak na přikrývku 140×200 cm + povlak na polštář 63×63 cm
  • Povlak na přikrývku 135×200 cm + povlak na polštář 80×80 cm
  • Povlak na přikrývku 135×200 cm + povlak na polštář 50×75 cm

Varianty produktů vycházejí z různých velikostních požadavků na povlečení pro jednotlivé typy postelí a je tedy na zákaznících, aby si vybrali, které rozměry jsou pro ně nejvhodnější.

Vyberte si kvalitu

DecoKing Ducato COLORING bavlněné povlečení vám nabízí lehkost, příjemný dotyk na těle a možnost výběru z několika variant rozměrů. Právě on zapříčiní, že se budete k ránu těšit. Nemějte obavy o špatné látky a nebezpečné průmyslově zpracované materiály. Zvolte si ložní prádlo od kvalitních, ověřených a bezpečných značek. DecoKing Ducato COLORING bavlněné povlečení k tomu jednoznačně patří.

Objednejte nyní nadstandardní bavlněné povlečení DecoKing Ducato COLORING zde a užijte si kvalitu, kterou si zasloužíte.