Regál na dokumenty MID.YOU – kvalitní a stylová volba v barvě buku (rozměry 34/115/29 cm)


Regál na dokumenty MID.YOU – kvalitní a stylová volba v barvě buku

Když potřebujete uložit své dokumenty na bezpečné místo a pečlivě je uspořádat, nejlepší volbou je kvalitní a stylový regál na dokumenty. A právě takovým regálem je výrobek MID.YOU, který je k dispozici v barvě buku a má rozměry 34/115/29 cm. Tento regál je vyroben z kvalitního materiálu a nabízí mnoho možností pro uložení dokumentů.

Výrobek MID.YOU pro uspořádání dokumentů

Výrobek MID.YOU je skvělým řešením pro uspořádání dokumentů. Regál je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje jeho dlouhodobou životnost a odolnost. Jeho design vám umožní snadno se integrovat do jakéhokoli interiéru. Jeho rozměry umožňují ukládání a organizaci velkého množství dokumentů.

Regál na dokumenty MID.YOU je nabízen v barvě buku. Tento kus nábytku hodně přidá vášmu prostoru a co je nejdůležitější – zlepší vaši organizaci práce. Na opravdovou kvalitu umístění svých dokumentů se můžete spolehnout pouze s tímto regálem.

TYP: 902081 – POUZE ONLINE

Tento regál je k dispozici pouze online a jeho kód TYP: 902081. Jeho barva je dekor buku, takže se ideálně hodí do interiéru s převážně světlým nábytkem. S rozměry 34x115x29 cm nabízí dostatek úložného prostoru pro dokumenty i jiné předměty.

Regál na dokumenty MID.YOU je naprosto dokonalým řešením pro ty z nás, kteří chtějí být dobře organizovaní a uklizení. Pokud hledáte stylový, funkční a kvalitní nábytek do své kanceláře, nebo právě do vašeho domova, posuďte s nimi a přesvědčte se sami na stránkách https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/mid-you-regal-na-dokumenty-barvy-buku-34-115-29-cm.

Regál na dokumenty MID.YOU