Skleněná malá váza PT Living Rings s výškou 12,5 cm


Kombinace květin a zdobné vázy

Kombinace křehkých květin a skleněné vázičky nikdy nezestárne a vždy pomůže zútulnit místnost. Tento kousek na první pohled působí nesměle, ale věřte tomu, že na sebe okamžitě strhne pozornost.

S křehkostí a křehkou krásou skla se můžeme setkat v mnoha interiérových dekoracích. Mimochodem, proč nezkusit umístění skleněné vázy na krásnou dřevěnou komodu? Minimalistický styl nikdy nezestárne a sklo je v něm k nezaplacení.

Minimalistické, moderní a za každou cenu šik. Takové jsou dekorace a doplňky nizozemské značky PT LIVING. A jste-li fanouškem minimalistického scandi, pak si tu jistě přijdete na své.

Skrze propojení přírody a moderních trendů vznikl tento neodolatelný doplněk do bytu, který pozvedne jakoukoliv místnost na vyšší úroveň. Vlastní výška této vázičky, pouhých 12,5 cm, ji dělá ideálním doplňkem i na menší prostor.

Když začneme mluvit o květinách. Pro skleněnou vázu PT Living Rings se hodí velmi jemné a filigránské květiny – např. mini růžičky, gypsophilu, květy jetelíčků. Takové květiny zdůrazní křehkost skla a budou působit něžně a romanticky. Doporučení odrod květin samozřejmě může být mnoho, proto si můžete hrát s barvami a tvary dle libosti.

Skleněná malá váza PT Living Rings s výškou 12,5 cm

Pokud hledáte kousky, které jsou autorskými unikáty, máte pro jistotu svůj požadavek splněn. Každá skleněná váza PT Living Rings je vyrobena ručně a to zkoušenými mistry v řemesle. Tato skleněná váza není jen pouhým doplňkem, ale i uměleckým dílem, které může být použito k různým účelům.

Takže, pokud se nad něčím takovým rozmýšlíte, neváhejte. Zakoupit si malou, ale nádhernou vázu PT Living Rings s výškou 12,5 cm může znamenat velkou změnu a doplnění Vašeho interiéru.

Zobrazit produkt