Stylová obývací stěna OHIO 1 v lesku černé barvy – novinka od Ralu

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Variabilní sestava

Celá sestava je variabilní – každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní – jdou nastavit svisle i vodorovně.

Kvalita provedení

Tloušťka MDF desky je 16 mm, což zajišťuje pevnost a stálost nábytku. Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií, což zaručuje snadnou údržbu a trvanlivost.

Montáž a doplnění

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí. Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Nechybí Vám již pouze stylová obývací stěna OHIO 1 v lesku černé barvy, která dotvoří Váš obývací pokoj a stane se jeho nezbytnou součástí? Sháníte kvalitní a designový nábytek, na který se můžete spolehnout? Pak je tato obývací stěna nejlepší volbou pro Vás.

Pro více informací a pro objednání navštivte naše stránky www.vybirejnabytek.cz, kde najdete širokou nabídku nábytku pro Váš interiér.