Tmavě hnědá vintage kožená rohová pohovka MESONICA Musso Tufted: dokonalý vzhled a kvalita!

Designová rohová pohovka MESONICA Musso Tufted bude díky svému úchvatnému vzhledu nepřehlédnutelnou součástí Vaší domácnosti. Stabilní podnož z bukového dřeva v tmavé barvě je skvěle doplněna o tmavě hnědé vintage čalounění z kvalitní pravé kůže, která dodává pohovce estetický vzhled a nadprůměrnou životnost.

Výjimečnost designu a kvalitu zaručuje:

  • Kvalitní pravá kůže je zárukou pohodlí a nadčasových linii, díky čemuž se stane krásným kouskem nejen dnes, ale i po mnoho letech.
  • Stabilní podnož z bukového dřeva v tmavé barvě dodává celému kusu jedinečný a noblesní vzhled.
  • Tmavě hnědé vintage čalounění ergonomicky padne do každé různého bytového interiéru.

Když už mluvíme o vintage, určitě stojí za to zmínit, že v posledních letech se vintage nábytek stal velmi oblíbeným a touží po něm mnoho zákazníků. A tato kožená rohová pohovka MESONICA Musso Tufted stojí právem na špičce nabídky vintage stylu.

Jestli hledáte do svého obývacího pokoje atraktivní koženou nábytkovou klasiku, může líbit rohová pohovka MESONICA Musso Tufted. Na první pohled zaujme estetickou smyslností, která sdružuje nejlepší designové prvky s pohodlím a jednoduchostí.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pro důkladné vyčištění pohovky pak doporučujeme využít služeb profesionálních firem.

Tmavě hnědá vintage kožená rohová pohovka MESONICA Musso Tufted

Kožená rohová pohovka MESONICA Musso Tufted

Výroba na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Je vhodné podotknout, že vyrábí se na zakázku, a to pro každého kupce. To značí to, že výroba začíná až po objednání, a samotný produkt bude hotový během několika týdnů. Proto může být dodání delší než u klasického nábytku v obchodě.

Nabízí se tak non-stop projekční podpora a vysoká kvalita výsledku.

Tmavě hnědá vintage kožená rohová pohovka MESONICA Musso Tufted

Kožená rohová pohovka MESONICA Musso Tufted s detailním prošívaním

Celkově lze říci, že koupí rohové pohovky MESONICA Musso Tufted získáte něco více než jen kus nábytku. Získáte kus nábytku, na který se můžete spolehnout, s unikátním designem, který vždy pobaví a zlepší zážitek z prostoru.

Tak neváhejte a investujte do této úchvatné rohové pohovky MESONICA Musso Tufted, která bude ozdobou vašeho interiéru po mnoho let!

Prohlédněte si produkt na nabyteklevneji.cz