Zelený oválný jídelní stůl Banne Oval – vynikající kombinace stylu a prakticnosti

Jestliže hledáte ideální jídelní stůl, který zaujme svým designem a zároveň splní všechny praktické požadavky, nemusíte hledat dál. Zelený oválný jídelní stůl Banne Oval je přesně to, co potřebujete. Tento stůl vyniká nejen krásným designem, ale také praktickými vlastnostmi, díky kterým se stane skvělým doplňkem do vašeho domova.

Prostorný jídelní stůl Oval

Jeden z největších předností tohoto stolu je jeho velká rozměrová dispozice. Jeho rozměry jsou 180 x 90 cm, takže na něj pohodlně sedne více než 6 osob. Navíc díky jeho oválnému tvaru se na něm lidé cítí velice pohodlně, jsou schopni si v klidu vzájemně komunikovat a užívat si jídlo v příjemné atmosféře.

Odolná desková plocha

Deska tohoto jídelního stolu je opatřena vrstvou z barevného linolea. Díky této vrstvě je stůl velice odolný, nevznikají na něm škrábance, neoděravuje se a je jen velice obtížné poškodit jeho povrch. Pod linoleem se pak nachází březová překližka, která dodává stolu přírodní nádech a eleganci.

Stůl můžete využít v soukromých i veřejných interiérech. Díky svému designu se hodí do každé místnosti, ale zvlášť si ho oblíbíte v moderních a minimalistických interiérech. Je vhodný pro byty, rodinné domy, ale také restaurace, kavárny a další prostředí.

Tři různá barevná provedení

Z vašeho stolu si můžete vybrat ze tří různých barevných provedení. Pokud máte rádi přírodní barvy, zaujmou vás varianty zelené a hnědé. Ostré černobílé kombinace pak nabízí varianta s černým linoleem. Takže můžete vybírat podle toho, co nejvíce odpovídá vašemu vkusu, stylu vašeho domova a celkovému vzhledu interiéru.

Zelený oválný jídelní stůl Banne Oval

Pokud chcete vytvořit moderní prostor, kam bude stůl plně zapadat, pak zkuste kombinovat zelený oválný jídelní stůl Banne Oval s designovou stoličkou, která bude dotvářet celkový styl vašeho interiéru.

Pokud jste se rozhodli pro tento stůl, můžete ho zakoupit na webu Isolund.cz. Tento specializovaný e-shop nabízí široký sortiment designového nábytku, který dokáže oslnit nejen svým designem, ale také praktickými vlastnostmi. A pokud si objednáte tento stůl, do 14 dnů ho můžete mít doma. Navíc vám nabízí možnost platby na splátky, takže nemusíte všechnu částku platit najednou.

S vynikajícím zeleným oválným jídelním stolem Banne Oval si užijete dokonalý gastronomický zážitek s rodinou i přáteli, a získáte krásný kousek nábytku, který zůstane vaším příjemným společníkem na mnoho let.